esilehele

  

Uudised

Liikmemaksust.

Austatud kolleegid,

Soovin teile kõike head uuel aastal!

Minul on väga hea meel, et Eesti Radioloogia Ühing on läbi oma liikmete aktiivse tegevuse jätkanud tugeva ja arenemisvõimelise organisatsioonina. 2006. aasta oli meil traditsiooniliselt sündmusterohke. Lisaks on oluline välja tuua, et eelmise aasta viimasel üldkoosolekul täienes meie ühingu juhatus ühe uue liikme võrra – dr. Aadu Simisker valiti ERÜ asepresidendiks ning nüüd on meie ühingu juhatus taas kolmeliikmeline: Peeter Ross – president, Aadus Simisker – asepresident, Sergei Nazarenko – juhatuse liige.

ERÜ 2007.aaasta täpsem tegevuskava, sealhulgas ürituste toimumiste kuupäevad, saab selgeks jaanuari lõpuks. Selleks ajaks peaks olema valmis ka meie kodulehekülje uus versioon ning info vahendus peaks naasma jälle tavapärasele tasemele.

Meie aktiivsete liikmete arv on tänaseks kasvanud 178-ni.

Järgnevalt meie ühingu 2007.aasta liikmemaksust.


Vastavalt ERÜ üldkoosoleku otsusele 02.12.2006 on meie ühingu liikmemaks 2007.a. järgmine:
Radioloogid ja insenerid/füüsikud – 500 krooni
Radioloogia valdkonna õendustöötajad – 50 krooni
Pensionärid, kes ei tööta – 50 krooni
I aasta residendid – 50 krooni
II-IV aasta residendid – 250 krooni.

Liikmemaksu palume tasuda Eesti Radioloogia Ühingu kontole nr.1120155724 Hansapangas, märkides ülekande selgitusse: “2007.a.liikmemaks, eesnimi perenimi isikukood”.
Liikmemaksu võib tasuda kas ühes osas (tasumise tähtaeg 31.jaanuar) või kahes võrdses osas (sel juhul on tähtajad vastavalt 31.jaanuar ja 31.august).

Soovin teile veelkord kõike head uuel aastal!

Peeter Ross
ERÜ president« Tagasi