esilehele

  

Uudised

ERÜ aastal 2006.
Austatud kolleegid!

Head uut aastat! Loodan, et uus aasta tuleb radioloogia vallas sarnaselt oma eelkäijatele erialaliselt huvitav ja uusi väljakutseid pakkuv. Radioloogia Ühingu liikmetena on meil kõigil võimalus järgneval aastal oma eriala professionaalselt mõjutada ning teha radioloogiatöö endale meeli köitvaks ja teiste erialade jaoks imetlusväärseks. 2005.a. jooksul täienes ERÜ liikmete arv tõustes tänaseks 165. inimeseni. Meie ühing jätkab oma tegevust sarnaselt eelmisele aastale nii erialaseltsina kui ametiühinguna. 2006.a. esimeses pooles planeerime lisaks kolmapäevaseminaride korraldamisele Tartus ja Tallinnas ühte suuremat interdistsiplinaarset üritust teemal “Lümfisõlm”. Esialgse plaani kohaselt toimub viimati nimetatud üritus reedel, 31.märtsil Tallinnas. Täpsem info nii aja kui koha suhtes täpsustub lähinädalatel. Teiseks suuremaks ürituseks planeerime ERÜ üldkoosolekut, mis sel aastal leiab aset Ida-Virumaal tõenäoliselt mai esimeses pooles. Ka selle ürituse kohta käiv info täpsustub järgmise kuu jooksul.

Järgnevalt meie ühingu 2006.aasta liikmemaksust.
Vastavalt ERÜ koosoleku otsusele 10.12.2005 on meie ühingu liikmemaks 2006.a. järgmine:
Radioloogid ja insenerid/füüsikud – 500 krooni
Radioloogia valdkonna õendustöötajad – 50 krooni
Pensionärid, kes ei tööta – 50 krooni
I aasta residendid – 50 krooni
II-IV aasta residendid – 250 krooni.

Liikmemaksu palume tasuda Eesti Radioloogia Ühingu kontole nr.1120155724 Hansapangas, märkides ülekande selgitusse: “2006.a.liikmemaks eesnimi perenimi isikukood”.
Liikmemaksu võib tasuda kas ühes osas (tasumise tähtaeg 31.jaanuar) või kahes võrdses osas (sel juhul on tähtajad vastavalt 31.jaanuar ja 31.august).
Lisaks otsustasime, et liikmemaksu mittetasumise tõttu eelnevatel aastatel ERÜ-st välja arvatud liikmete liikmestaatuse taastamiseks tuleb tasuda sisseastumismaksu poole ulatuses kehtivast ERÜ sisseastumismaksust.

Soovin teile kõigile veelkord kõike head uuel aastal!

Lugupidamisega,

Peeter Ross
President« Tagasi