Uudiskirjade arhiiv
Uudised


esilehele

  

Uudised

ERÜ üldkoosolek ja õppepäev 1.juunil, esialgne kava (11.aprill 2018)

Eesti Radioloogia Ühingu kevadsuvine õppepäev ning üldkoosolek leiab aset 1. juunil Haapsalu Kultuurikeskuses. Planeeritud ürituse algusaeg on kell 12.00. Tallinnast ja Tartust organiseerime ERÜ poolt ka ühised bussid.

 
Õppepäevast:
Sel korral võtame ERÜ õppepäeval fookusesse õpetamise ja juhendamise teaduse/kunsti. Didaktika ning täiskasvanute pedagoogika teoreetilisi ning praktilisi  näpunäiteid tulevad andma oma valdkonna tunnustatud spetsialistid Tartu Ülikoolist ja mujalt. Täpne ajakava ning lektorite tutvustus laekub teile lähiajal.

Õhtune programm:
Samal ajal toimub Haapsalus ka traditsiooniline ning gurmeehõnguline Itaalia veinide festival. Meie ürituse õhtune programm jätkub Haapsalu Kuursaalis, kus toimub veinide degustatsioon. Kes soovivad jääda õhtut pikemalt nautlema, siis soovitame broneerida aegsasti öömaja. Pärast meelelahutusliku programmi lõppu väljuvad bussid tagasi Tallinna ja Tartu suunal.
 
Registeerumine: 
Üritusest osa võtta soovijatel palume end registreerida hiljemalt 21.maiks 2018 sellel leheküljel   
Kui on vaja asutusele arvet või tekib muid küsimusi, võtta ühendust Ida-Tallinna Keskhaigla Radioloogiakeskuse sekretäri Marje Aidlaga (marje.aidla@itk.ee, tel. 6207 190).
 
Õppepäeva ja õhtuse programmi osavõtutasu täisliikmetele (sh. inseneridele ja füüsikutele) on 55 EUR; residentidele, tehnikutele ja seeniorradioloogidele 40 EUR, mitteliikmetele 150 EUR, mis tuleb üle kanda ERÜ arveldusarve EE532200001120155724. Maksetähtaeg 21.mai 2018.


« Tagasi