Uudiskirjade arhiiv
Uudised


esilehele

  

Uudised

Kolmapäevaseminarid Tallinnas (6. september 2011)

Lp kolleegid,

Uuel hooajal toimuvad Tallinna Kolmpäevaseminarid SA PERH'i Mustamäe korpuse X-korpuses, Diagnostikakliiniku koosolekute ruumis II korrusel.
Seminarid algavad kell 16:00.
Diagnostikakliinikusse juhatavad haigla fuajeest suunaviidad. Pärast haiglasse sisenemist tuleb keerata paremale ning minna otse kuni X-korpuse Aatriumisse. Edasi tuleb minna läbi Aatriumi ja Aatriumi lõpus trepist II korrusele.

Parkimine SA PERH'i territooriumil on tasuline - palume jälgida infot parkimise kohta. Parkimispileteid saab automaatidest, on võimalik ka maksta mobiiliga. Kogemused näitavad, et katse tasuta parkida toob trahvi enamvähem 100%l-lise tõenäosusega.
Parkimisinfoga saab tutvuda siin.
Kuni novembri alguseni toimuvad Mustamäe korpuse ümbruses tee-ehitustööd ning on kehtestatud mitmed piirangud. Ajutise sõiduskeemiga saab tutvuda siin. Soovi korral võib kasutada ka Lastehaigla parklat, kus parkimine on samuti tasuline.

Vastavalt Arengunõukogu otsusele „jagatakse“ ka sel hooajal Tallinna Kolmapäevaseminaride korraldamine erinevate Tallinna tervishoiuasutuste radioloogiaüksuste vahel ning iga seminari programmi valmistab ette erinev radioloogia osakond. Kui on esinemissoov tekkib kolleegil, kes töötab teises raviasutuses või väljaspool Tallinna – palun selleks kindlasti anda teada kas Aleksandr Samarinile (aleksandr.samarin@regionaalhaigla.ee), Peeter Rossile (peeter.ross@itk.ee) või Peeter Raudverele (peeter@mammograaf.ee). 

Kolmapäevaseminaride korraldajate nimel 

Aleksandr Šamarin« Tagasi