Uudiskirjade arhiiv
Uudised


esilehele

  

Uudised

Uusaastatervitus (4.jaanuar 2011)

Lugupeetud kolleegid!

Soovin kõigile Eesti Radioloogia Ühingu liikmetele head uut aastat!

Eelolev aasta on plaanide kohaselt vähemalt sama teguderohke kui varasemad. Lisaks meie ühingu tavapärastele üritustele nagu kevadine ja talvine üldkoosolek, ühiskoosolekud teiste erialaseltsidega ja kolmapäevaseminarid, ootab meid sel kevadel ees ka ERÜ juhatuse valimine. Palun aegsasti mõelda väärikate kandidaatide peale, keda esitada ERÜ asepresidendiks ja juhatuse liikmeteks ning meie arengu nõukogusse, revisjonikomisjoni, pädevuse hindamise komisjoni ja TALO juhatuse liikmeks. Viimati valitud koosseisude nimekirjad leiate meie koduleheküljelt. ERÜ presidendina alustab vastavalt meie põhikirjale ja eelmise juhatuse valimise tulemusele eelolevast kevadest dr Aadu Simisker.
Täpsema aastakava koostab ERÜ arengu nõukogu oma traditsioonilisel Talveakadeemial k.a. jaanuari lõpus. Vahetult pärast seda on detailsem ürituste kava üleval meie kodulehel.
Selleks, et oma tegevusega aktiivselt edasi minna otsustas ERÜ üldkoosolek 4.detsembril 2010.a., et meie ühingu liikmemaksu suurused 2011.a. on järgmised:

  • täisliige (töötav radioloog) – 75 eurot aastas
  • II-IV aasta resident – 15 eurot aastas
  • I aasta resident või seeniorradioloog – 3 eurot aastas

Palun tasuda liikmemaks ERÜ arveldusarvele 1120155724 Swedbank´is kas

  • ühes osas hiljemalt 31.jaanuariks 2011.a. või
  • kahes võrdses osas vastavalt 31.jaanuariks ja 31.augustiks 2011.a.

Soovin veelkord kõigile edukat uut aastat!

Lugupidamisega

Peeter Ross
ERÜ president
 « Tagasi