Kolmapäevaseminarid
Seminaride arhiiv


esilehele

  

Aasta 2007-2008

I SEMINAR 10. oktoober 2007
Ettekanne:  K.Kask (ortopeedia resident, SA PERH). Õlaliigese anatoomia ja MR-artrograafia.
Haigusjuht: M.-L.Riibak (radioloog). Glenoidi labrumi vigastused.

II SEMINAR 31. oktoober 2007
Ettekanne: J.Kõrm (radioloog, Tallinna DK). KT-dosimeetria.
Haigusjuht: K.Kallavus (resident). MR-angiograafia lühike ülevaade.

III SEMINAR 07. november 2007
Ettekanne:  V.Malikov (radioloog, SA PERH). RFA: esimesed kogemused PERH’is.
Haigusjuht: R.Brand (radioloog, SA PERH). Südame MRT.

IV SEMINAR 21. november 2007
Ettekanne: E.-S.Silivask (resident). HRCT kopsuhaiguste diagnoosimisel.
Haigusjuht: I.Muoni (resident). Haigusjuht.

V SEMINAR 05. detsember 2007 
Ettekanne: M.Valgma (onkoloogia resident, SA PERH). Pea-kaela piirkonna lümfisõlmede regioonid ja kiiritusravi.
Haigusjuht: D.Altuhhova (onkoloogia resident, SA PERH). Teadmata algkoldega pea-ja kaela kasvaja.

VI SEMINAR 23. jaanuar 2008
Ettekanne:  P.Ross (radioloog, AS ITK). eRadioloogia lahendused.
Ettekanne: E.Oppe (resident). Hulgitrauma erakorralise meditsiini osakonnas.

VII SEMINAR 6. veebruar 2008
Ettekanne: M.Soonsein (resident). KT-urograafia.
Haigusjuht: M.Kreem (resident). Haigusjuht.

VIII SEMINAR 20. veebruar 2008
Ettekanne: PET-seminar - K.Ulst (SA TÜK); S.Nazarenko, An.Šamarin (SA PERH); A.Poksi (AS ITK)
 

IX SEMINAR 5. märts 2008
Ettekanne: M.Uritam. Valitud küsimused lasteradioloogiast.
Haigusjuht: S.Org (radioloog, SA PERH). Parempoolne aordikaar.

X SEMINAR 19. märts 2008 (NB! Algab kell 16.00)
Ettekanne: M.-L.Riibak (radioloog, AS ITK). Pankreasevähk.
Ettekanne: M.Malõshev (radioloogiatehnik). Pankreasevähi uurimismeetodid.

XI SEMINAR 2. aprill 2008
Ettekanne: MRT-difusioon (füüsika ja kliiniline kasutamine) - Ä.Tõnnov, S.Telliskivi, R.Viidik, A.Paats (SA PERH); M.Kreem (resident)
 

XII SEMINAR 16. aprill 2008
Ettekanne: LTKH radioloogid. Sclerosis multiplex.
Ettekanne: M.Talk (SA PERH). Rinnavähi sõeluuringust.